Home 9 Apie mane

Apie mane

Aš vardu Ema. Esu internetinių svetainių programuotoja nuo 2020 metų, Specializuojuosi WordPress svetainių kūrime.

Kiek tik pamenu, domėjausi menais ir dizainu, nors visada puikiai sekėsi programavimo srityje.

Kadangi seniai jaučiau trauką informacinių technologijų sričiai, prieš baigdama mokyklą, žinojau, kad būtent čia sieksiu karjeros. Taigi, 2015 metais pradėjau studijuoti multimediją ir kompiuterinį dizainą, tikėdamasi sujungti interesus programavimui ir dizainui.

Nuo savo karjeros pradžios, nuolatos tobulinu savo įgūdžius su kiekvienu projektu. Aš nebijau imtis iššūkių ir esu atvira naujiems išbandymams.

Laikausi nuomonės, kad gera svetainė ir logotipas yra reikšmingi bet kokiam verslui ar ptojektui. Mano tikslas – padaryti juos prieinamus kiekvienam, net be didelio biudžeto ar su ribotomis techninėmis žiniomis.

Ema

Išsilavinimas

Informacinių technologijų bakalauras Vilniaus Gedimino technikos universitete, gautas 2019 metais.

Vieta

Esu įsikūrusiu Lietuvoje, bet priimu projektus VISAME PASAULYJE.

ema-graduation

Kodėl dirbti su manimi?

Darbas prie kiekvieno projekto man – ne vien sukūrimas kažko „gražaus”. Aš siekiu padėti Jums Jūsų kelyje ir padaryti juo kuo paprastesniu. Todėl skiriu ypatingą dėmesį funkcionalumui ir paskirties išpildymui.

Jūsų projektas man – ne vien dar vienas darbas į „portfolio”, o nereikalingi veiksmai siekiant išpūsti kainą prieštarauja mano etikai.

Kartu mes išsiaiškinsime ko tiksliai reikia Jūsų naujai svetainei ar logotipui kad darbas būtų kuo efektyvesnis ir draugiškesnis biudžetui.

Net jei patys neturite patirties su technologija ar dizainu – ne problema. Aš paaiškinsiu procesą, padėsiu su iškilusiomis kliūtimis ir suteiksiu tolesnę pagalbą po projekto pabaigos.

Pin It on Pinterest